2011 m. lapkričio 3 d., ketvirtadienis

Parodyk moterišką solidarumą ir dalyvauk originaliausio recepto iš obuolių konkurse!Obuoliai, cinamonu kvepiantis obuolių pyragas yra tapę neatsiejamu šeimos, jaukių, saugių namų simboliu. Tačiau ne visuose namuose saugu. Statistika rodo, jog  kas trečia Lietuvos moteris patiria smurtą sau artimoje aplinkoje – šeimoje.
Siekiant suburti moteris išreikšti nepritarimą smurtui prieš moteris lapkričio 3-20 dienomis Moterų informacijos centras kartu su partneriais skelbia receptų konkursą. Konkurso dalyvės kviečiamos parodyti moterišką solidarumą bei išradingumą virtuvėje ir pateikti savo mėgstamo skanėsto iš obuolių receptą.
Receptus vertins ir originaliausius padės išrinkti charizmatiškoji virtuvės meistrė, perkamiausių kulinarijos knygų autorė Beata Nicholson. Laimėtojų, kurie bus apdovanojami lapkričio pabaigoje specialaus renginio metu, laukia akcijos rėmėjų prizai.
Jūsų receptų su nuotraukomis laukiame adresu obuoliu.skanestai@gmail.com iki lapkričio 20 d. Visa informacija apie konkursą bei dalyvių atsiųsti receptai bus pateikiami akcijos internetiniame dienoraštyje  http://obuoliuskanestai.blogspot.com/.   

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą