Konkurso sąlygos
Obuoliai, cinamonu kvepiantis obuolių pyragas yra tapę neatsiejamu šeimos, jaukių, saugių namų simboliu. Tačiau ne visuose namuose saugu. Statistika rodo, jog  kas trečia Lietuvos moteris patiria smurtą sau artimoje aplinkoje – šeimoje. 

Siekiant suburti moteris išreikšti nepritarimą smurtui šeimoje lapkričio 3-20 dienomis Moterų informacijos centras kartu su partneriais skelbia receptų konkursą, kurio šūkis – „Jaukiuose namuose moterys kepa pyragus. Smurtui čia vietos nėra“. Konkurso dalyvės kviečiamos parodyti moterišką solidarumą bei išradingumą virtuvėje ir pateikti savo mėgstamo skanėsto iš obuolių receptą. 

Receptus vertins ir originaliausius padės išrinkti akcijos globėja charizmatiškoji maisto gaminimo meistrė, perkamiausių kulinarijos knygų autorė Beata Nicholson. „Už obuolius, pyragus ir laimingas moteris“ – žinoma Lietuvos moteris ragina prisijungti prie šios akcijos ir dalintis receptais. Konkurso laimėtojos bus apdovanojamos lapkričio 25 d. 17 val. akcijos „16 dienų be smurto prieš moteris“ atidarymo renginyje PC „Panorama“. Jame moterys galės ne tik dalyvauti trumpametražių filmų peržiūroje, bet ir pasivaišinti dideliu obuolių pyragu. Originaliausių receptų autorės bus apdovanojamos Beatos Nicholson ir tarptautinės kosmetikos kompanijos „Avon“ įsteigtais prizais. 

Jūsų receptų laukiame adresu obuoliu.skanestai@gmail.com iki lapkričio 20 d. Visą informaciją apie konkursą bei dalyvių atsiųstus receptus rasite akcijos internetiniame tinklaraštyje http://obuoliuskanestai.blogspot.com/. Šiame tinklaraštyje moterys galės ne tik dalintis įkvepiančiomis virtuvės idėjomis, bet taip pat ir daugiau sužinoti, kaip padėti draugei, giminaitei ar sau kovojant prieš smurtą šeimoje.

4 komentarai:

 1. Miela, Violeta, galite gaminti viską, kas telpa į žodžius "Obuolių skanėstas". :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai, vadinasi, aš turėsiu sėdėti kambaryje ir laukti, kol manoji pyragą man iškeps? :)
  Gal kaip tik, norėčiau ją nustebinti, nors tai tikrai nebebūtų lengva ... chi chi chi :0

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai džiugu, kad dalyvauja ne tik pavienės virtuvės entuziastės, bet ir moterų organizacijos ir jų narės prisideda. Moterys, Jūs visos - ŠAUNUOLĖS!!!!!!!!!!

  AtsakytiPanaikinti